Liczba premier zapowiedzianych na Targi Motoryzacyjne w Pekinie najlepiej świadczy o niezwykłej wadze rynku chińskiego dla współczesnej motoryzacji. Honda będzie obecna na swoim stanowisku z dwoma, tajemniczymi konceptami.

Pierwszy koncept będzie czterodrzwiowym coupe o sportowym charakterze. Z zapowiedzi Hondy wynika, że samochód ten został specjalnie zaprojektowany z myślą o chińskim rynku motoryzacyjnym. Natomiast drugi model koncepcyjny to oferowana wyłącznie w Chinach Honda Spriror, czyli tamtejsza odmiana europejskiej Hondy Accord. W tym drugim przypadku japoński koncern nie przedstawił jeszcze szkiców dotyczących planowanego modelu.

Oprócz dwóch nowych konceptów Honda zaprezentuje również modele, które trafią do seryjnej produkcji. Wśród nich znajdują się nowy SUV oraz model Fit, który będzie przeznaczony do podróżowania po mieście. Póki co nie znamy szczegółów dotyczących cen oraz wersji napędowych wspomnianych modeli. Wszelkie informacje powinniśmy poznać podczas zbliżających się Targów Motoryzacyjnych w Pekinie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Artykuły. Dnia 17 kwietnia 2014