Elektryczny Nissan e-NV200 trafia do salonów japońskiego koncernu w Polsce. Za auto przyjdzie nam zapłacić co najmniej 108 tys. złotych netto. Co otrzymamy w zamian?

Nissan e-NV200 jest dostępny w dwóch wersjach nadwoziowych – jako auto dostawcze oraz w odmianie kombi. Obie można dobrać także według dwóch pakietów wyposażeniowych – Acenta oraz Tekna. W pierwszej z tych wersji, która jest oferowana jako podstawowa kierowcy otrzymają systemy bezpieczeństwa ABS oraz ESP, 6 poduszek powietrznych, elektryczne szyby przednie, komputer pokładowy, automatyczną klimatyzację oraz podgrzewane przednie siedzenia i podgrzewaną kierownicę.

Jest to w pełni elektryczny samochód Nissana, a więc jednym z kluczowych jego parametrów powinien być zasięg. Tutaj japońscy konstruktorzy dopięli swego, gdyż maksymalny zasięg modelu e-NV200 przy jednym ładowaniu wynosi aż 170 kilometrów, co powinno być wystarczające do obsługi tego auta w firmie. Akumulator można naładować w ciągu 8 godzin, korzystając z jednofazowego gniazdka elektrycznego z zabezpieczeniem 16-amperowym, zaś czas ten można skrócić o połowę w przypadku wykorzystywania gniazda 32-amperowego.

Ceny samochodu w Polsce rozpoczynają się od 108 tys. zł netto.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 16 listopada 2014