Nissan zaprezentował oficjalnie nową generację modelu Navara. Auto wyróżnia się łagodniejszą stylistyką w zestawieniu z poprzednikiem.

Auto otrzymało nowy przód – zmieniono tutaj wygląd i kształt grilla, zainstalowano nowe światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED. Kierowcy do wyboru otrzymają dwie wersje kolorystyczne samochodu – żółtą (Savannah Yellow) oraz brązową (Earth Bronze). W środku natomiast użyto wysokiej jakości materiałów, a na desce rozdzielczej pojawił się dotykowy wyświetlacz wraz z nawigacją satelitarną.

Nowy Nissan Navara zasilany będzie za pośrednictwem 4-cylindrowego, wysokoprężnego silnika o pojemności 2,5 litra w dwóch wariantach mocy. Pierwszy z nich jest w stanie dostarczać 163 KM mocy przy maksymalnym momencie obrotowym z rzędu 403 Nm, natomiast drugi jest jeszcze mocniejszy – generuje 190 KM i 450 Nm mocy. Oprócz silników zasilanych olejem napędowym Nissan oferuje także benzynową jednostkę napędową o takiej samej pojemności 2,5 litra. Wszystkie motory współpracują z siedmiobiegową, manualną przekładnią. Nie znamy jeszcze cen nowego Nissana Navary.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 13 czerwca 2014