Wielkimi krokami zbliża się salon samochodowy w Genewie. Wystawa będzie doskonałą szansą dla Subaru dla poprawienia kiepskiego obecnie wizerunku marki. Cała nadzieja w tajemniczym projekcie o nazwie Viziv.

Subaru Viziv, którego nazwa pochodzi od „Vision for innovation” ma zaprezentować wyraźną zmianę stylistyczną w przyszłościowych modelach marki. Z opublikowanych dotąd wizualizacji możemy zauważyć sporych rozmiarów, trapezoidalny grill, wąskie reflektory z zintegrowanymi światłami wykonanymi w technologii LED oraz dość wyraźne, kanciaste kształty nadwozia. Głównie ze względu na niewielkich rozmiarów przednie lampy wiele osób może zauważyć podobieństwo do prezentowanego już przez Subaru modelu Hybrid Tourer z 2009 roku.

Póki co władze Subaru nie zdradzają oficjalnych informacji na temat konceptu. Nie wiadomo również, czy tajemniczy model Viziv to zapowiedź następcy Tribeca. Na konkretne informacje pozostaje nam poczekać do momentu rozpoczęcia targów samochodowych w Genewie. Oprócz prezentowanego Subaru Viziv w Genewie zaprezentowany zostanie również Subaru Outback w wersji z silnikiem diesla oraz bezstopniową przekładnią CVT. Warto zauważyć, że dwulitrowy turbodiesel o mocy 147 KM oferowany był dotąd wyłącznie z manualną skrzynią biegów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 23 lutego 2013