Najnowsza generacja Nissana Micry produkowana jest od 2010 roku. Japończycy uznali więc, że nadszedł moment na facelifting tego małego, miejskiego samochodu.

Wiele osób nie będzie zaskoczonych nowym wyglądem Micry. Nie dalej jak dwa tygodnie temu w internecie pojawiły się zdjęcia szpiegowskie przedstawiające odświeżoną wersję Micry bez kamuflażu. Mimo wszystko oficjalne zdjęcia przedstawione przez koncern Nissan pozwalają wyłapać o wiele więcej szczegółów, aniżeli miało to miejsce w przypadku poprzednich fotografii.

Zmiany dotyczą przede wszystkim pasa przedniego. Możemy zauważyć, że odświeżony Nissan Micra posiada nową atrapę chłodnicy, przestylizowane reflektory oraz nowy zderzak, który ma interesująco zaaranżowane światła przeciwmgielne. Z tyłu Nissana możemy znaleźć przemodelowany zderzak oraz zmienione światła wykonane w technologii LED. Wewnątrz samochodu w oczy natychmiast rzuca się przestylizowana konsola centralna. Ponadto w ofercie można znaleźć nowe wzory felg aluminiowych. Nissan nie wspomina o odświeżonej palecie silnikowej, więc możemy domniemać, iż pozostanie ona bez zmian w porównaniu do wersji przed liftingowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 25 marca 2013