Japoński koncern zadecydował o wycofaniu swojego największego modelu z rynku europejskiego. Polski oddział Toyoty przygotował atrakcyjną ofertę na ostatnie 150 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser V8 – ile przyjdzie nam obecnie zapłacić za ten samochód?

Toyota Motor Polska zbiera zapisy na model Land Cruiser V8 wyłącznie do końca kwietnia bieżącego roku. Oznacza to, że wszyscy kierowcy, którzy chcą nabyć jeszcze ten samochód będą musieli się pospieszyć. Co ciekawe, auto dostępne będzie wyłącznie w najbogatszej, specjalnej linii wyposażeniowej, w wariancie Prestige + Invincible oznaczonej jako wersja limitowana.

Toyota Land Cruiser V8 to połączenie auta terenowego, które jest w stanie sobie bezproblemowo poradzić nawet w najbardziej wymagających warunkach drogowych wraz z atrakcyjnym nadwoziem oraz luksusowymi elementami wnętrza. Samochód w Europie zadebiutował w 2007 roku, a łącznie, na całym świecie sprzedano przeszło 670 tys. egzemplarzy tego auta.

Auto, po wycofaniu z rynku europejskiego dostępne będzie wyłącznie na rynkach wschodnich, czyli w Rosji oraz Kazachstanie. Decyzja o zaprzestaniu sprzedaży Land Cruisera V8 prawdopodobnie powiązana jest z planowanym wprowadzeniem przez Toyotę następcy tego modelu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 26 lutego 2015