Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po niedawno zakończonych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, a już wielkimi krokami nadchodzą kolejne premiery. W Tokio koncern Mitsubishi zaprezentuje trzy nowe modele samochodów.

Targi Motoryzacyjne w Tokio rozpoczną się 22 listopada. Co roku przyciągają one tysiące fanów motoryzacji z całego świata. Lokalizacja targów sprawia, że na pokazaniu się z jak najlepszej strony zależy przede wszystkim lokalnym producentom. Ofensywę jako pierwsi zapowiedzieli przedstawiciele koncernu Mitsubishi – podczas targów motoryzacyjnych w Japonii zaprezentują trzy nowe modele.

Pierwszy z nich to Mitsubishi GC-PHEV, który jest zapowiedzią pełnowymiarowego auta typu SUV. Będzie on zasilany za pośrednictwem napędu hybrydowego, który przenoszony będzie na wszystkie cztery koła i ma gwarantować doskonałe właściwości jezdne przy niskim zużyciu energii.

Drugą nowością będzie koncepcyjny model o nazwie AR (Active Runabout), który przez Japończyków został nazwany następną generacją pojazdu MPV. Auto oprócz niezwykle atrakcyjnego wyglądu będzie wyposażone w turbodoładowany, benzynowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Ostatnim, nowym modelem będzie Mitsubishi XR-PHEV. Będzie to kompaktowy SUV pokroju ASX-a zasilany elektrycznym napędem, który może wyznaczać nowy trend samochodów Mitsubishi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Newsy. Dnia 9 października 2013